O firmie

Schody i balustrady - projektowanie, wykonanie, montaż

O firmie

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem i montażem schodów i balustrad. Inwestycje rozpoczynamy od wyceny, następnie w przypadku jej wstępnej akceptacji pomiarów wykonywanych przez pracownika naszej firmy na miejscu realizacji, stworzeniu przez nas projektu lub adaptacji projektu inwestora, sporządzeniu ewentualnej korekty oferty cenowej do podpisania umowy. Naszą firmę cechuje elastyczność oraz chęć podjęcia się każdego zlecenia, które jesteśmy w stanie zrealizować. Jesteśmy otwarci na tworzenie rzeczy nowych i nietypowych, chociaż proponujemy rozwiązania uniwersalne i sprawdzone. Inwestor może oczekiwać z naszej strony pomocy w podjęciu decyzji oraz wsparte wieloletnim doświadczeniem propozycje rozwiązań technicznych. Naszą najlepszą wizytówką są zdjęcia dziesiątek realizacji oraz zadowolenie klientów.

Schody na konstrukcji stalowej

Wykonujemy je jako wewnętrzne lub zewnętrzne. Istnieje wiele rodzajów konstrukcji nośnej schodów, przy czym najczęściej stosowaną i uniwersalną jest konstrukcja segmentowa oraz konstrukcja na rurze (schody kręcone). Ponadto stosujemy konstrukcje z profili zamkniętych (schody zębatkowe ), konstrukcje na rurze, z profili (np ceownika) oraz z blachy (schody na stalowych policzkach). Konstrukcja stalowa schodów jest szpachlowana, aby zakryć nieestetyczne spawy oraz malowana natryskowo farbami akrylowymi. Ponadto na życzenie klienta może zostać pomalowana farbami proszkowymi lub ocynkowana. Oferujemy pełną gamę kolorów zgodną z wzornikiem RAL. Stopnice schodów wykonywane są z litego drewna w I szej klasie o grubości 40-45 mm. Może być to drewno bukowe, dębowe, jesionowe oraz egzotyczne. Stopnice mogą być również wykonywane z granitu lub marmuru, z drewna z wklejoną wkładką kamienną, z kratownicy ocynkowanej i blachy ryflowanej stalowej lub aluminiowej. Do każdej konstrukcji nośnej można dobrać różne typy balustrad.

Schody kręcone (na rurze)

Konstrukcja schodów oparta jest na centralnej rurze, do której zamocowane są elementy nośne. Wykonujemy schody kręcone o średnicy od 140 do 210 cm. Schody mogą być wykonane jako prawoskrętne lub lewoskrętne.

Schody drewniane

Oferujemy schody policzkowe samonośne oraz stopnie na beton. Oferujemy wszystkie rodzaje schodów samonośnych na policzkach: ze stopnicami wpuszczanymi, nakładanymi (grzebieniowe) i schody na sztycach. Stosujemy tylko i wyłącznie drewno lite I klasy: dąb, buk, jesion oraz drewno egzotyczne. Do każdych schodów drewnianych oferujemy wszystkie rodzaje balustrad – od klasycznie drewnianych do balustrad stalowych.

Schody wspornikowe, schody półkowe, schody dywanowe

Oferujemy schody wspornikowe, schody półkowe oraz schody dywanowe.

Balustrady

Oferujemy pełną gamę balustrad: drewniane, ze stali czarnej (malowane, ocynk), nierdzewnej ( połysk, satyna) oraz mosiężne. Istnieje możliwość łączenia różnych materiałów oraz wzorów.

Inne wyroby

Wykonujemy również bramy przesuwne, ogrodzenia i zadaszenia poliwęglanowe. Nasza firma gotowa jest podjąć się różnych nietypowych zleceń, które są konstrukcjami stalowymi, drewnianymi, bądź będące połączeniem różnych materiałów.

Pozostałe rodzaje oferowanych schodów:

Nowoczesne schody
Schody metalowe wewnętrzne
Schody wewnętrzne